Over ons

Direct relevant resultaat
Kort gezegd is dát waar we bij Sterk Werk Communicatie & Contentmarketing voor staan en gaan. Direct in ons advies, met korte lijnen. Relevant in de uitingen die we maken: voor zowel jouw doelgroepen als jouw organisatiedoelen. Met meetbaar resultaat, al meer dan 25 jaar.

Van strategie naar uitingen
Communicatie en publiciteit heeft pas effect als het aansluit bij de organisatiedoelen. Dat is waarom we altijd vanuit strategie werken naar uitingen die er toe doen. Of dat nou via pers, eigen (social) media of andere kanalen gaat. We geloven sterk in de kracht van relevante boodschappen.

Een sterk merk en reputatie
Dat bouw je niet op één dag. Onze focus ligt op langetermijnrelaties met onze klanten, waarbij we de kritische blik van buiten blijven. Grote én kleinere opdrachtgevers vertrouwen al jaren op onze expertise.

Ben je benieuwd wat we voor je kunnen betekenen? Bekijk onze diensten of bel ons direct via 010-456 78 49.

Team

Onze klantteams staan je bij. Gevraagd en ongevraagd. Samen met jou werken we aan doelgerichte communicatie. Wil jij onderdeel uitmaken van ons team? Bekijk onze vacatures.

 

Harry Scholte

Harry Scholte

Grondlegger en eigenaar

harry.scholte@sterkwerk.nl

   

Evi van den Oever

Evi van den Oever

Managing director

evi.van.den.oever@sterkwerk.nl

Dick van Gooswilligen

Dick van Gooswilligen

Director Crisiscommunicatie & Mediatrainingen

dick.van.gooswilligen@sterkwerk.nl

Jos van der Pluijm

Jos van der Pluijm

Senior Consultant

jos.van.der.pluijm@sterkwerk.nl

 

Frans Colthoff

Frans Colthoff

Senior Consultant

frans.colthoff@sterkwerk.nl

Marije van Kwawegen

Marije van Kwawegen

Consultant

marije.van.kwawegen@sterkwerk.nl

Kenny de Vilder

Kenny de Vilder

Consultant

kenny.de.vilder@sterkwerk.nl

 

Joey Brink

Joey Brink

Consultant

joey.brink@sterkwerk.nl

Joyce van Oudenaarden

Joyce van Oudenaarden

Office manager

joyce.van.oudenaarden@sterkwerk.nl

Maaike Gijzenberg

Maaike Gijzenberg

Stagiair

maaike.gijzenberg@sterkwerk.nl

Bonita Noordermeer

Bonita Noordermeer

Stagiair

bonita.noordermeer@sterkwerk.nl

Floor Tazelaar

Floor Tazelaar

Stagiair

floor.tazelaar@sterkwerk.nl

Team

Onze klantteams staan je bij. Gevraagd en ongevraagd. Samen met jou werken we aan doelgerichte communicatie. Wil jij onderdeel uitmaken van ons team? Bekijk onze vacatures.

Harry Scholte

Harry Scholte

GRONDLEGGER EN EIGENAAR

harry.scholte@sterkwerk.nl

   

Evi van den Oever

Evi van den Oever

MANAGING DIRECTOR

evi.van.den.oever@sterkwerk.nl

Dick van Gooswilligen

Dick van Gooswilligen

DIRECTOR CRISISCOMMUNICATIE & MEDIATRAININGEN

dick.van.gooswilligen@sterkwerk.nl

Jos van der Pluijm

Jos van der Pluijm

SENIOR CONSULTANT

jos.van.der.pluijm@sterkwerk.nl

Frans Colthoff

Frans Colthoff

SENIOR CONSULTANT

frans.colthoff@sterkwerk.nl

Marije van Kwawegen

Marije van Kwawegen

CONSULTANT

marije.van.kwawegen@sterkwerk.nl

Kenny de Vilder

Kenny de Vilder

CONSULTANT

kenny.de.vilder@sterkwerk.nl

 

Joey Brink

Joey Brink

CONSULTANT

joey.brink@sterkwerk.nl

Joyce van Oudenaarden

Joyce van Oudenaarden

OFFICE MANAGER

joyce.van.oudenaarden@sterkwerk.nl

Maaike Gijzenberg

Maaike Gijzenberg

STAGIAIR

maaike.gijzenberg@sterkwerk.nl

Bonita Noordermeer

Bonita Noordermeer

STAGIAIR

bonita.noordermeer@sterkwerk.nl

 

Floor Tazelaar

Floor Tazelaar

STAGIAIR

floor.tazelaar@sterkwerk.nl