Selecteer een pagina

Over ons

Maak kennis met ons team. We vertellen graag over wie we zijn en wat we doen.

Direct relevant resultaat
Kort gezegd is dát waar Sterk Werk Communicatie & Contentmarketing voor staat en gaat. Direct in ons advies, met korte lijnen. Relevant in de uitingen die we maken: voor zowel jouw doelgroepen als jouw organisatiedoelen. En met meetbaar resultaat, al meer dan 25 jaar.

Van strategie naar uitingen
Communicatie en publiciteit heeft pas effect als het aansluit bij de organisatiedoelen. Dat is waarom we altijd vanuit strategie werken naar uitingen die er toe doen. Of dat nou via pers, eigen (social) media of andere kanalen gaat. We geloven sterk in de kracht van relevante boodschappen. Als deze sterk genoeg zijn, is betaalde publiciteit niet nodig. Daarmee bespaar je op advertentie-uitgaven en weet je met content die er toe doet je doelgroepen te bereiken.

Een sterk merk en goede reputatie
Dat bouw je niet op één dag. Onze focus ligt op lange termijn relaties met onze klanten, waarbij wij de kritische blik van buiten blijven. Grote én kleinere opdrachtgevers vertrouwen al jaren op onze expertise. Benieuwd naar wat wij voor jou kunnen doen? Neem contact op via
010 – 456 78 49 of info@sterkwerk.nl.

Het team

Dit zijn de mensen die al het harde werk doen. Die achter het succes van uw communicatie zitten. Die zich passievol inzetten, elke dag opnieuw. Bekijk ook onze vacatures. Wie weet kom jij hier straks wel tussen te staan.

Robert Anemaet

Robert Anemaet

Senior Communications Consultant

robert.anemaet@sterkwerk.nl

Jon van Dongen

Jon van Dongen

Director Innovation

jon.van.dongen@monalyse.com

   

Thérèse Dulfer

Thérèse Dulfer

Senior Consultant

therese.dulfer@sterkwerk.nl

Dick van Gooswilligen

Dick van Gooswilligen

Director Crisis, Issues & Mediatrainingen

dick.van.gooswilligen@sterkwerk.nl

Gert Hofsteenge

Gert Hofsteenge

Director SWC Groep

gert.hofsteenge@sterkwerk.nl

   

Christo Klumper

Christo Klumper

Visual Designer

christo.klumper@sterkwerk.nl

Marije van Kwawegen

Marije van Kwawegen

Consultant

marije.van.kwawegen@sterkwerk.nl

Natascha van Noord

Natascha van Noord

Senior Consultant

natascha.van.noord@sterkwerk.nl

   

Evi van den Oever

Evi van den Oever

Senior Consultant

evi.van.den.oever@sterkwerk.nl

Isa de Pooter

Isa de Pooter

Consultant

isa.de.pooter@sterkwerk.nl

Sietse Pots

Sietse Pots

Managing Director

sietse.pots@sterkwerk.nl

   

Liselore Raan

Liselore Raan

Online Marketeer

liselore.raan@sterkwerk.nl

Harry Scholte

Harry Scholte

Grondlegger en eigenaar

harry.scholte@sterkwerk.nl

   

Stephan van de Velde

Stephan van de Velde

Director Sales & Marketing

stephan.van.de.velde@sterkwerk.nl

   

Ondersteuning

Deze mensen leggen het fundament aan de kwaliteit van ons werk.

Bert Bogchelman

Bert Bogchelman

Controller

bert.bogchelman@sterkwerk.nl

Jennifer Kanters

Jennifer Kanters

Office Manager

jennifer.kanters@sterkwerk.nl

Het team

Dit zijn de mensen die al het harde werk doen. Die achter het succes van uw communicatie zitten. Die zich passievol inzetten, elke doordeweekse dag opnieuw. Bekijk ook onze vacatures. Wie weet kom jij hier straks wel tussen te staan.

Robert Anemaet

Robert Anemaet

SENIOR COMMUNICATIONS CONSULTANT

robert.anemaet@sterkwerk.nl

Jon van Dongen

Jon van Dongen

DIRECTOR INNOVATION

jon.van.dongen@monalyse.com

   

Thérèse Dulfer

Thérèse Dulfer

SENIOR CONSULTANT

therese.dulfer@sterkwerk.nl

Dick van Gooswilligen

Dick van Gooswilligen

DIRECTOR CRISIS, ISSUES & MEDIATRAININGEN

dick.van.gooswilligen@sterkwerk.nl

Gert Hofsteenge

Gert Hofsteenge

DIRECTOR SWC GROEP

gert.hofsteenge@sterkwerk.nl

   

Christo Klumper

Christo Klumper

VISUAL DESIGNER

christo.klumper@sterkwerk.nl

Marije van Kwawegen

Marije van Kwawegen

CONSULTANT

marije.van.kwawegen@sterkwerk.nl

Natascha van Noord

Natascha van Noord

SENIOR CONSULTANT

natascha.van.noord@sterkwerk.nl

   

Evi van den Oever

Evi van den Oever

SENIOR CONSULTANT

evi.van.den.oever@sterkwerk.nl

Isa de Pooter

Isa de Pooter

CONSULTANT

isa.de.pooter@sterkwerk.nl

Sietse Pots

Sietse Pots

MANAGING DIRECTOR

sietse.pots@sterkwerk.nl

   

Liselore Raan

Liselore Raan

ONLINE MARKETEER

liselore.raan@sterkwerk.nl

Harry Scholte

Harry Scholte

GRONDLEGGER EN EIGENAAR

harry.scholte@sterkwerk.nl

   

Stephan van de Velde

Stephan van de Velde

DIRECTOR SALES & MARKETING

stephan.van.de.velde@sterkwerk.nl

   

Ondersteuning

Deze mensen leggen het fundament aan de kwaliteit van ons werk.

Bert Bogchelman

Bert Bogchelman

CONTROLLER

bert.bogchelman@sterkwerk.nl

Jennifer Kanters

Jennifer Kanters

MANAGER OFFICE & ADMINISTRATION

jennifer.kanters@sterkwerk.nl