Selecteer een pagina

Over ons

Direct relevant resultaat
Kort gezegd is dát waar we bij Sterk Werk Communicatie & Contentmarketing voor staan en gaan. Direct in ons advies, met korte lijnen. Relevant in de uitingen die we maken: voor zowel jouw doelgroepen als jouw organisatiedoelen. Met meetbaar resultaat, al meer dan 25 jaar.

Van strategie naar uitingen
Communicatie en publiciteit heeft pas effect als het aansluit bij de organisatiedoelen. Dat is waarom we altijd vanuit strategie werken naar uitingen die er toe doen. Of dat nou via pers, eigen (social) media of andere kanalen gaat. We geloven sterk in de kracht van relevante boodschappen.

Een sterk merk en reputatie
Dat bouw je niet op één dag. Onze focus ligt op langetermijnrelaties met onze klanten, waarbij we de kritische blik van buiten blijven. Grote én kleinere opdrachtgevers vertrouwen al jaren op onze expertise.

Team

Onze klantteams staan je bij. Gevraagd en ongevraagd. Samen met jou werken we aan doelgerichte communicatie. Wil jij onderdeel uitmaken van ons team? Bekijk onze vacatures.

Robert Anemaet

Robert Anemaet

Senior Communications Consultant

robert.anemaet@sterkwerk.nl

Jon van Dongen

Jon van Dongen

Director Innovation

jon.van.dongen@monalyse.com

   

Thérèse Dulfer

Thérèse Dulfer

Senior Consultant

therese.dulfer@sterkwerk.nl

Dick van Gooswilligen

Dick van Gooswilligen

Director Crisis, Issues & Mediatrainingen

dick.van.gooswilligen@sterkwerk.nl

Gert Hofsteenge

Gert Hofsteenge

Director SWC Groep

gert.hofsteenge@sterkwerk.nl

   

Christo Klumper

Christo Klumper

Visual Designer

christo.klumper@sterkwerk.nl

Marije van Kwawegen

Marije van Kwawegen

Consultant

marije.van.kwawegen@sterkwerk.nl

Natascha van Noord

Natascha van Noord

Senior Consultant

natascha.van.noord@sterkwerk.nl

   

Evi van den Oever

Evi van den Oever

Senior Consultant

evi.van.den.oever@sterkwerk.nl

Isa de Pooter

Isa de Pooter

Consultant

isa.de.pooter@sterkwerk.nl

Sietse Pots

Sietse Pots

Managing Director

sietse.pots@sterkwerk.nl

   

Liselore Raan

Liselore Raan

Online Marketeer

liselore.raan@sterkwerk.nl

Harry Scholte

Harry Scholte

Grondlegger en eigenaar

harry.scholte@sterkwerk.nl

   

Stephan van de Velde

Stephan van de Velde

Director Sales & Marketing

stephan.van.de.velde@sterkwerk.nl

   

Kenny de Vilder

Kenny de Vilder

Consultant

kenny.de.vilder@sterkwerk.nl

 

Ondersteuning

Deze mensen leggen het fundament aan de kwaliteit van ons werk.

Bert Bogchelman

Bert Bogchelman

Controller

bert.bogchelman@sterkwerk.nl

Jennifer Kanters

Jennifer Kanters

Office Manager

jennifer.kanters@sterkwerk.nl

Team

Onze klantteams staan je bij. Gevraagd en ongevraagd. Samen met jou werken we aan doelgerichte communicatie. Wil jij onderdeel uitmaken van ons team? Bekijk onze vacatures.

Robert Anemaet

Robert Anemaet

SENIOR COMMUNICATIONS CONSULTANT

robert.anemaet@sterkwerk.nl

Jon van Dongen

Jon van Dongen

DIRECTOR INNOVATION

jon.van.dongen@monalyse.com

   

Thérèse Dulfer

Thérèse Dulfer

SENIOR CONSULTANT

therese.dulfer@sterkwerk.nl

Dick van Gooswilligen

Dick van Gooswilligen

DIRECTOR CRISIS, ISSUES & MEDIATRAININGEN

dick.van.gooswilligen@sterkwerk.nl

Gert Hofsteenge

Gert Hofsteenge

DIRECTOR SWC GROEP

gert.hofsteenge@sterkwerk.nl

   

Christo Klumper

Christo Klumper

VISUAL DESIGNER

christo.klumper@sterkwerk.nl

Marije van Kwawegen

Marije van Kwawegen

CONSULTANT

marije.van.kwawegen@sterkwerk.nl

Natascha van Noord

Natascha van Noord

SENIOR CONSULTANT

natascha.van.noord@sterkwerk.nl

   

Evi van den Oever

Evi van den Oever

SENIOR CONSULTANT

evi.van.den.oever@sterkwerk.nl

Isa de Pooter

Isa de Pooter

CONSULTANT

isa.de.pooter@sterkwerk.nl

Sietse Pots

Sietse Pots

MANAGING DIRECTOR

sietse.pots@sterkwerk.nl

   

Liselore Raan

Liselore Raan

ONLINE MARKETEER

liselore.raan@sterkwerk.nl

Harry Scholte

Harry Scholte

GRONDLEGGER EN EIGENAAR

harry.scholte@sterkwerk.nl

   

Stephan van de Velde

Stephan van de Velde

DIRECTOR SALES & MARKETING

stephan.van.de.velde@sterkwerk.nl

   

Kenny de Vilder

Kenny de Vilder

CONSULTANT

kenny.de.vilder@sterkwerk.nl

 

Ondersteuning

Deze mensen leggen het fundament aan de kwaliteit van ons werk.

Bert Bogchelman

Bert Bogchelman

CONTROLLER

bert.bogchelman@sterkwerk.nl

Jennifer Kanters

Jennifer Kanters

MANAGER OFFICE & ADMINISTRATION

jennifer.kanters@sterkwerk.nl