Selecteer een pagina

Over ons

Direct relevant resultaat
Kort gezegd is dát waar we bij Sterk Werk Communicatie & Contentmarketing voor staan en gaan. Direct in ons advies, met korte lijnen. Relevant in de uitingen die we maken: voor zowel jouw doelgroepen als jouw organisatiedoelen. Met meetbaar resultaat, al meer dan 25 jaar.

Van strategie naar uitingen
Communicatie en publiciteit heeft pas effect als het aansluit bij de organisatiedoelen. Dat is waarom we altijd vanuit strategie werken naar uitingen die er toe doen. Of dat nou via pers, eigen (social) media of andere kanalen gaat. We geloven sterk in de kracht van relevante boodschappen.

Een sterk merk en reputatie
Dat bouw je niet op één dag. Onze focus ligt op langetermijnrelaties met onze klanten, waarbij we de kritische blik van buiten blijven. Grote én kleinere opdrachtgevers vertrouwen al jaren op onze expertise.

Ben je benieuwd wat we voor je kunnen betekenen? Bekijk onze diensten of bel ons direct via 010-456 78 49.

Team

Onze klantteams staan je bij. Gevraagd en ongevraagd. Samen met jou werken we aan doelgerichte communicatie. Wil jij onderdeel uitmaken van ons team? Bekijk onze vacatures.

 

Jon van Dongen

Jon van Dongen

Director Innovation

jon.van.dongen@monalyse.com

   

Thérèse Dulfer

Thérèse Dulfer

Senior Consultant

therese.dulfer@sterkwerk.nl

Dick van Gooswilligen

Dick van Gooswilligen

Director Crisis, Issues & Mediatrainingen

dick.van.gooswilligen@sterkwerk.nl

Gert Hofsteenge

Gert Hofsteenge

Director SWC Groep

gert.hofsteenge@sterkwerk.nl

   

Marije van Kwawegen

Marije van Kwawegen

Consultant

marije.van.kwawegen@sterkwerk.nl

Evi van den Oever

Evi van den Oever

Managing Director

evi.van.den.oever@sterkwerk.nl

Jos van der Pluijm

Jos van der Pluijm

Senior Consultant

jos.van.der.pluijm@sterkwerk.nl

Isa de Pooter

Isa de Pooter

Consultant

isa.de.pooter@sterkwerk.nl

Harry Scholte

Harry Scholte

Grondlegger en eigenaar

harry.scholte@sterkwerk.nl

   

Vera Slaman

Vera Slaman

Consultant

vera.slaman@sterkwerk.nl

Stephan van de Velde

Stephan van de Velde

Director Sales & Marketing

stephan.van.de.velde@sterkwerk.nl

   

Kenny de Vilder

Kenny de Vilder

Consultant

kenny.de.vilder@sterkwerk.nl

 

Bert Bogchelman

Bert Bogchelman

Controller

bert.bogchelman@sterkwerk.nl

Team

Onze klantteams staan je bij. Gevraagd en ongevraagd. Samen met jou werken we aan doelgerichte communicatie. Wil jij onderdeel uitmaken van ons team? Bekijk onze vacatures.

Jon van Dongen

Jon van Dongen

DIRECTOR INNOVATION

jon.van.dongen@monalyse.com

   

Thérèse Dulfer

Thérèse Dulfer

SENIOR CONSULTANT

therese.dulfer@sterkwerk.nl

Dick van Gooswilligen

Dick van Gooswilligen

DIRECTOR CRISIS, ISSUES & MEDIATRAININGEN

dick.van.gooswilligen@sterkwerk.nl

Gert Hofsteenge

Gert Hofsteenge

DIRECTOR SWC GROEP

gert.hofsteenge@sterkwerk.nl

   

Marije van Kwawegen

Marije van Kwawegen

CONSULTANT

marije.van.kwawegen@sterkwerk.nl

Evi van den Oever

Evi van den Oever

MANAGING DIRECTOR

evi.van.den.oever@sterkwerk.nl

Jos van der Pluijm

Jos van der Pluijm

SENIOR CONSULTANT

jos.van.der.pluijm@sterkwerk.nl

Isa de Pooter

Isa de Pooter

CONSULTANT

isa.de.pooter@sterkwerk.nl

Harry Scholte

Harry Scholte

GRONDLEGGER EN EIGENAAR

harry.scholte@sterkwerk.nl

   

Vera Slaman

Vera Slaman

CONSULTANT

vera.slaman@sterkwerk.nl

Stephan van de Velde

Stephan van de Velde

DIRECTOR SALES & MARKETING

stephan.van.de.velde@sterkwerk.nl

   

Kenny de Vilder

Kenny de Vilder

CONSULTANT

kenny.de.vilder@sterkwerk.nl

 

Bert Bogchelman

Bert Bogchelman

CONTROLLER

bert.bogchelman@sterkwerk.nl